Wie is wie

Wie is wie

Wie is wie

Stichting Focus Filmtheater is een stichting zonder winstoogmerk, Focus | Eten + Drinken is een aparte BV. De dagelijkse leiding is in handen van één directeur.

Directie

Ralph Dassen | r.dassen@focusarnhem.nl

Programmering en educatie

Thomas Fransman – hoofd programma |
t.fransman@focusarnhem.nl
Kim v/d Werff – programmeur / educator |
k.vanderwerff@focusarnhem.nl

Facilitair

Charlie Cappetti – manager facilitair & operations |
c.cappetti@focusarnhem.nl
Paul Lansink – coördinator activiteiten |
p.lansink@focusarnhem.nl
Hans Pfeiffer – medewerker activiteiten
Arthur de Boer – medewerker activiteiten
Nathal Loot – medewerker operationele zaken – n.loot@focusarnhem.nl

Financiën

Hananja van Marle-Olthuis – controller |
h.olthuis@focusarnhem.nl
Susanne Kampschreur-Vos – medewerker financiën

Marketing en communicatie

Suzanne Bos – hoofd pr en marketing |
s.bos@focusarnhem.nl
Liesbeth Leeuwis – medewerker pr en marketing |
l.leeuwis@focusarnhem.nl
Stagiair(e) pr en marketing | stagemarketing@focusarnhem.nl

Sales & events

Sales en Events

Secretariaat

Lilly Krause & Ursula Hellweg | info@focusarnhem.nl

Focus | Eten + Drinken

Joris van Velzen – restaurantmanager |
j.vanvelzen@focushoreca.nl
Maartje Polman – floormanager |
m.polman@focushoreca.nl

Bestuur

Het Bestuur van Focus volgt de richtlijnen van de Code Cultural Governance. Voor hun diensten ontvangen de bestuursleden geen vacatiegelden van de stichting, alleen een vergoeding voor gemaakte onkosten.

In het bestuur hebben de volgende leden zitting:
Dhr. H. Vos (voorzitter)
Dhr. J. Waegemaekers (penningmeester)
Mw. C. Hermersdorf
Dhr. S. Motké
Mw. D. Vrijkotte
Mw. J. Halkema