Wie is wie

Organisatievorm Focus Filmtheater Arnhem
Stichting Focus Filmtheater is een stichting zonder winstoogmerk, Focus | Eten + Drinken is een aparte BV. De dagelijkse leiding is in handen van één directeur.

Directie
Monique in het Veld – directeur | m.inhetveld@focusarnhem.nl

Programmering en educatie
Henk Bitter – hoofd programma | h.bitter@focusarnhem.nl
Kim v/d Werff – medewerker programmering en educatie | k.vanderwerff@focusarnhem.nl

Facilitair
Charlie Cappetti – manager facilitair & operations | c.cappetti@focusarnhem.nl
Paul Lansink – coördinator voorstellingen | p.lansink@focusarnhem.nl

Financiën
Hananja van Marle-Olthuis – controller | h.olthuis@focusarnhem.nl

Marketing en communicatie
Suzanne Bos – hoofd pr en marketing | s.bos@focusarnhem.nl

Sales & events
Sonja Pleging – medewerkers sales & events | s.pleging@focusarnhem.nl

Secretariaat
info@focusarnhem.nl

Focus | Eten + Drinken
Rob van den Hove – horecamanager | r.vandenhove@focushoreca.nl
Lotte Hoving – assistent horecamanager | l.hoving@focushoreca.nl
Elmer Kamperman – floormanager | e.kamperman@focushoreca.nl

Bestuur
Het Bestuur van Focus volgt de richtlijnen van de Code Cultural Governance. Voor hun diensten ontvangen de bestuursleden geen vacatiegelden van de stichting, alleen een vergoeding voor gemaakte onkosten.

In het bestuur hebben de volgende leden zitting:
Dhr. H. Vos (voorzitter)
Dhr. M. Grob (penningmeester)
Mw. M. Roelofs (secretaris)
Mw. C. Hermersdorf
Mw. M. Timmermans
Dhr. J. Waegemaekers