Morgenstond – De ander
Morgenstond – De ander
Morgenstond heeft goud in de mond. En goud is wat je gaat zien in deze klassiekerreeks!
Na drie succesvolle edities start in oktober 2025 de vierde Morgenstond-reeks, bestaande uit zes filmklassiekers op de woensdagochtend, inclusief inleiding door filmjournalist Kevin Toma en een kopje koffie of thee. Na het gouden Hollywood, de metropool en de liefde staat nu ‘de ander’ centraal.
In een tijd waarin de blik zo vaak verdwaalt in de eigen navel en de persoonlijke belevingswereld de maat der dingen is geworden, is het interessant uit de filmgeschiedenis wat parels op te duiken waarin met oprechte nieuwsgierigheid en compassie naar de ander wordt gekeken. De alledaagse, wonderlijke, soms onbegrijpelijke, vaak ontroerende ander die ons ook leert wie we zelf zijn of willen zijn.
De films zijn te zien op woensdag om 10:45 uur, tickets zijn inclusief inleiding door Kevin Toma en een gratis kopje koffie of thee.
Prijzen: €16,- / F-pas €14,- / student/scholier €10,50 / Cineville toeslag €4,-.
Films in deze special
Nu & Binnenkort
-
Arco (NL, 9+)
PremièreIn de verre toekomst beweegt de 10-jarige Arco zich voort door middel van een regenboogpak. Op een dag verliest hij de controle waardoor hij in het verleden terechtkomt... -
Ernest & Célestine: Winterpret! (4+)
Deze superlieve film neemt je mee in een prachtige winterwereld in zachte pasteltinten, gebaseerd op de tekeningen van de wereldberoemde Gabrielle Vincent. -
Boets & ik (6+)
PremièreEven ontroerende als grappige familiefilm over een meisje zonder thuis en haar muzikale oom zonder inspiratie. Samen ontdekken ze in een hartverwarmend avontuur wat familie écht betekent.












