21 en 27 september: NFF in Focus

Openingsfilm: Zee van tijd
Zee van tijd van regisseur Theu Boermans is de openingsfilm de 42e editie van het Nederlands Film Festival (NFF). Sallie Harmsen, Elsie de Brauw, Reinout en Gijs Scholten van Aschat vertolken de hoofdrollen in dit, op ware gebeurtenissen gebaseerde drama. Te zien in Focus op wo 21 sept om 19:15. Meer info en tickets.
Slotfilm: Bo
De film Bo, van Joost van Ginkel is de slotfilm van het NFF. Hoofdrolspelers Gaite Jansen, Rati Tsiteladze en Matthijs van de Sande Bakhuyzen vertolken de hoofdrollen in deze adembenemende roadmovie. Te zien in Focus op di 27 sept om 19:15. Meer info en tickets.
M eer Nieuws
-
Focus Eten en Drinken zoekt een nieuwe sous-chef
1 december 2023Voor ons fantastische restaurant zijn wij op zoek naar onze nieuwe sous-chef.
-
Franse avond in Focus Eten en Drinken
20 november 2023Op 1 dec luiden we onze nieuwe menukaart feestelijk in met oa live Franse chansons en de film Le pot-au-feu.
-
Opening Orange the World
17 november 2023Op zaterdag 25 november om 16:00 uur opent in Focus de campagne Orange the World.
-
Nieuwe tassen i.s.m. Fraenck
4 november 2023Vanaf nu verkrijgbaar bij de kassa van Focus Filmtheater: nieuwe shoppers, fietstassen en etuis van oude filmbanners.
-
Maand van de Europese Film
2 november 2023Van 1 november t/m 9 december 2023 viert de Maand van de Europese Film de fantastische oogst aan Europese films.
-
Vacature Floormanager Filmtheater
20 oktober 2023We zijn per direct op zoek naar een nieuwe collega, die graag met name in en rond het weekend bij ons aan slag gaat.