Openluchtcinema: Funny Face
Openluchtcinema: Funny Face
- alle leeftijden
Te zien in onze dakzaal, in de openlucht! Bekijk het hele dakprogramma en alle spelregels hier.
Audrey Hepburn en Fred Astaire schitteren in deze heerlijke musical met songs van George en Ira Geshwin.
De eigenaresse van een modeblad en haar fotograaf Dick Avery (Astaire) zijn op zoek naar een nieuwe look voor hun volgende fotosessie. Bij toeval ontdekken ze boekenverkoopster en amateurfilosofe Jo Stockton (Hepburn), die wordt meegenomen naar Parijs en omgetoverd tot internationaal topmodel.
Thema: Audrey Hepburn
Omdat Audrey Hepburn ooit in Arnhem woonde en Focus op het Audrey Hepburnplein staat, is het tot een mooie traditie geworden ieder jaar in het dakprogramma een film met Audrey Hepburn te vertonen. En dit jaar is dat Funny Face.
Nu & Binnenkort
-
Openluchtcinema: Plan 9 from Outer Space
Lekker slechtDeze horror/sciencefictionfilm uit 1959 van Edward D. Wood Jr. verwierf een cultstatus als ‘slechtste film aller tijden’. -
![]()
Blue Heron
Door de ogen van de 8-jarige Sasha (Eylul Guven) zie we hoe haar Canadees-Hongaarse familie naar het idyllische Vancouver Island verhuist, waar het gedrag van haar broer steeds problematischer wordt. -
![]()
The President’s Cake
Laatste week!Deze tedere, tragikomische odyssee, toont het leven onder een autoritair regime door de ogen van een kind. Bekroond met de Caméra d’Or in Cannes voor beste debuutfilm.






