Focus op het dak
Focus op het dak
Met de wind in je haren samen film kijken onder de Arnhemse sterrenhemel! Wist je dat Focus een unieke openluchtzaal heeft op het dak? In de zomer (en soms zelfs in de winter) kun je hier tot laat in de avond genieten van een divers programma vol klassiekers, dansfilms, festivalfavorieten en veelbelovende voorpremières.
We hebben een paar avonden vrijgehouden voor het programmaonderdeel ‘je kunt het dak op!’ waarvoor bezoekers zelf films mogen aandragen. De tweede keuze-film is De Slag om de Schelde, te zien op di 16 aug! Klik hier voor meer info!
F ilms in deze special
DE SPELREGELS
- Voor de frisse avonden zijn er dekentjes beschikbaar en is een deel van de stoelen uitgerust met een Sit & Heat warmtekussen. Tip: trek voor de zekerheid voldoende (laagjes) kleding aan.
- Drankjes voor bij de film kun je halen bij de bar in Focus | Eten + Drinken.
- De films worden zonder pauze vertoond.
- Slecht weer? Dan gaat de voorstelling binnen door! Je kunt dus met een gerust hart kaartjes kopen.
ONLINE TICKETS KOPEN
Er is maar beperkt plek in de dakzaal, dus we raden aan om op tijd online tickets te kopen (reserveren is niet mogelijk, alleen online verkoop).
'Eventjes leek het alsof ik op vakantie was... bijzondere ervaring!'
N u & Binnenkort
-
Asako I & II
Laatste week!Japans melodrama over een vrouw wiens geliefde opeens verdwijnt om jaren later onder een andere naam weer op te duiken. -
Openluchtcinema: Billy Elliot
Thema: DansfilmsSprankelende, ontroerende klassieker waarin sociaal-realisme hand in hand gaat met een warm, menselijk verhaal over de elfjarige Billy die liever danst dan bokst. -
Jaws
KlassiekerRe-release van Steven Spielbergs baanbrekende blockbuster over een reusachtige mensetende witte haai die de stranden van een vakantie-eiland teistert.