The Power of the Dog
The Power of the Dog
- 16 jaar en oudergeweldgrof taalgebruik
Winnaar Oscar voor Beste Regie (Jane Campion). Slechts 1 week te zien!
'Het beste van Jane Campion sinds haar meesterwerk The Piano.’
AD'Een dynastiek western-epos aan de voet van de droge bergen van Montana.'
NRC'Jane Campions eerste film in twaalf jaar onderzoekt hoe ‘giftige mannelijkheid’ ook giftig is voor mannen.'
De VolkskrantIJzersterke western van Jane Campion (The Piano, Top of the Lake). Met Benedict Cumberbatch, Jesse Plemons en Kirsten Dunst.
De broers Phil (Benedict Cumberbatch) en George Burbank (Jesse Plemons) zijn tegenpolen. Phil is charismatisch maar intens wreed. George is rigide, kieskeurig en zachtaardig. Samen zijn ze welgestelde landeigenaren van de grootste ranch in de Montana vallei in de jaren twintig van de vorige eeuw. Een plek waar mannen de dienst uitmaken, de gemoderniseerde wereld op afstand wordt gehouden en de machtigste cowboy ooit, Bronco Henry, nog steeds vereerd wordt.
Wanneer Phil er op een dag achter komt dat George in het geheim met de lokale weduwe Rose (Kirsten Dunst) is getrouwd, reageert hij op een wrede manier. Het is het begin van een meedogenloze oorlog met als doel Rose volledig te ruïneren, terwijl haar zachtaardige zoon Peter als pion wordt gebruikt.
Bekijk op IMDB
Nu & Binnenkort
-
![]()
A Sad and Beautiful World
Meeslepend en realistisch liefdesepos waarin we de geliefden Nino en Yasmina gedurende drie decennia volgen, in een Beiroet dat verscheurd wordt door oorlog en economische crisis. -
Kill Bill: The Whole Bloody Affair
Re-release klassiekerIn deze Kill Bill-versie van 275 minuten zijn beide delen samengevoegd tot één groot wraak-epos van Quentin Tarantino. Met Uma Thurman als voormalig huurmoordenaar 'The Bride'. -
![]()
The Tasters
Laatste week!Het verhaal van een groep vrouwen die gedwongen werd de maaltijden van Adolf Hitler voor te proeven, om er zeker van te zijn dat deze niet vergiftigd waren.








