The Old Oak
The Old Oak
- 12 jaar en ouderdiscriminatiegeweldgrof taalgebruik
Te zien i.h.k.v. het Arnhemse ‘Buddy to Buddy’-project, dat vluchtelingen aan stadsgenoten koppelt. Na afloop is er een zaalgesprek over het project.
'Sentimentele en diep gevoelige laatste film.'
NRC'Grauw-realistische Ken Loach maakt plaats voor een sentimentele, hoopvolle variant.'
de VolkskrantIn zijn zelfverklaarde laatste film brengt tweevoudig Gouden Palmwinnaar Ken Loach (I, Daniel Blake) nog één keer een warme ode aan de kracht van solidariteit! Deze keer tussen de inwoners van een mijndorpje en een groep Syrische vluchtelingen.
In een vervallen dorpje in Noord-Engeland waar de mijnen zijn gesloten en veel mensen zijn vertrokken, wordt een groep Syrische vluchtelingen gehuisvest in de leegstaande huizen. Dit stuit op hevig verzet van de hechte lokale gemeenschap. Ondertussen probeert pubeigenaar TJ Ballantyne, eigenaar van de laatst overgebleven pub The Old Oak, het hoofd boven water te houden.
Hij ontfermt zich over de jonge Syrische fotografe Yara en tussen de twee ontstaat er een bijzondere band. Samen nemen ze het initiatief om van The Old Oak een ontmoetingsplaats te maken voor de allerarmsten in de gemeenschap, ongeacht hun achtergrond.
Bekijk op IMDBNu & Binnenkort
-
![]()
Good Boy
Laatste week!Ontvoerd en vastgeketend moet de 19-jarige, ontspoorde tiener Tommy kiezen: zich laten hervormen of alles riskeren voor zijn vrijheid. -
Les vacances de monsieur Hulot (4K)
Re-release klassiekerEen heerlijke aaneenschakeling van eigenaardige maar vooral hilarische gebeurtenissen in een badplaatsje waar Monsieur Hulot voor een vakantie neerstrijkt. -
Openluchtcinema: Joe Speedboot
Best of...Energieke verfilming van Tommy Wieringa's bestseller over de gehandicapte Fransje, wiens saaie leven op zijn kop gezet wordt door de roekeloze Joe Speedboot.






