ROH 23/24: Das Rheingold
ROH 23/24: Das Rheingold
Registratie van de uitvoering in The Royal Opera House in Londen. Incl. twee pauzes en twee consumpties! Klik hier voor de overige ROH-voorstellingen.
Als een kostbare hoeveelheid goud wordt gestolen uit de rivier de Rijn, ontketent dat allerlei rampzalige gebeurtenissen, waardoor goden en stervelingen generaties lang tegenover elkaar komen te staan.
De muziek van de Ringcyclus van Wagner behoort tot de mooiste muziek die er ooit voor het operapodium is geschreven. Kom met ons mee op een spectaculaire reis naar de wereld van mythes, dromen en herinneringen, met de figuur Erda – Moeder Aarde zelf – als middelpunt. Antonio Pappano dirigeert de gewaagde nieuwe interpretatie van Barrie Kosky van Das Rheingold van Wagner – wat het begin van een nieuwe Ringcyclus voor de Royal Opera inluidt – met een voortreffelijke cast, waaronder Christopher Maltman (Wotan) en Christopher Purves (Alberich).
Nu & Binnenkort
-
Arco (NL, 9+)
PremièreIn de verre toekomst beweegt de 10-jarige Arco zich voort door middel van een regenboogpak. Op een dag verliest hij de controle waardoor hij in het verleden terechtkomt... -
Let the Right One in
SneeuwklassiekerGelaagde Zweedse tienervampierfilm over twee eenzame zielen die verlangen naar liefde en acceptatie. -
Focus Mini: Het muizenhuis – Sam en Julia in de bioscoop (2+)
Film & spelLieve kinderfilm over de muzien Sam en Julia die allerlei avonturen beleven binnen de wereld van Het Muizenhuis.

