Asteroid City

Asteroid City

Wes Anderson - VS - 2023 - 106 minuten - taal: Engels - ondertiteling: Nederlands
  • 12 jaar en ouder
  • drugs en/of alcoholgebruik

'In pasteltinten geschoten ode aan de buitenbeentjes.' 'Zeer vermakelijk en af en toe zelfs ontroerend.'

VPRO Cinema

'De Amerikaanse regisseur zet de symmetrieknop helemaal open en trapt het pastelpedaal diep in – het is Anderson in optima forma.'

de Volkskrant

'Prachtige beeldtaal.'

Trouw

'An exhilarating triumph of pure style... every delicious, microscopic detail is a delight.'

The Guardian

voorpremière op dinsdag 20 juni om 21:00!

De nieuwe Wes Anderson (The Grand Budapest Hotel, Moonrise Kingdom), Asteroid City, speelt zich af rond 1955 in een fictief woestijnstadje. (Wederom) met sterrencast bestaande uit onder anderen Scarlett Johanssen, Margot Robbie, Tilda Swinton en Tom Hanks.

Het programma van een conventie voor jonge Stargazers en Space Cadets, waar leerlingen en hun ouders vanuit het hele land bij elkaar komen voor onderlinge kameraadschap en wetenschappelijke competitie, wordt spectaculair verstoord door wereldschokkende gebeurtenissen.

Bekijk op IMDB