Asteroid City
Asteroid City
- 12 jaar en ouderdrugs en/of alcoholgebruik
'In pasteltinten geschoten ode aan de buitenbeentjes.' 'Zeer vermakelijk en af en toe zelfs ontroerend.'
VPRO Cinema'De Amerikaanse regisseur zet de symmetrieknop helemaal open en trapt het pastelpedaal diep in – het is Anderson in optima forma.'
de Volkskrant'Prachtige beeldtaal.'
Trouw'An exhilarating triumph of pure style... every delicious, microscopic detail is a delight.'
The Guardianvoorpremière op dinsdag 20 juni om 21:00!
De nieuwe Wes Anderson (The Grand Budapest Hotel, Moonrise Kingdom), Asteroid City, speelt zich af rond 1955 in een fictief woestijnstadje. (Wederom) met sterrencast bestaande uit onder anderen Scarlett Johanssen, Margot Robbie, Tilda Swinton en Tom Hanks.
Het programma van een conventie voor jonge Stargazers en Space Cadets, waar leerlingen en hun ouders vanuit het hele land bij elkaar komen voor onderlinge kameraadschap en wetenschappelijke competitie, wordt spectaculair verstoord door wereldschokkende gebeurtenissen.
Nu & Binnenkort
Dream Scenario
Een sullige academicus (Nicholas Cage) wordt plots een celebrity als hij ineens in de dromen van miljoenen mensen verschijnt.... -
Melk
Laatste week!Aangrijpend speelfilmdebuut, waarin Robin (Frieda Barnhard) een nieuwe bestemming voor haar moedermelk zoekt nadat haar baby stilgeboren is. -
Patrick and the Whale
Adembenemende documentaire met prachtige onderwaterbeelden over de uitzonderlijke band tussen cameraman Patrick Dykstra en een walvis.