Asteroid City
Asteroid City
- 12 jaar en ouderdrugs en/of alcoholgebruik
'In pasteltinten geschoten ode aan de buitenbeentjes.' 'Zeer vermakelijk en af en toe zelfs ontroerend.'
VPRO Cinema'De Amerikaanse regisseur zet de symmetrieknop helemaal open en trapt het pastelpedaal diep in – het is Anderson in optima forma.'
de Volkskrant'Prachtige beeldtaal.'
Trouw'An exhilarating triumph of pure style... every delicious, microscopic detail is a delight.'
The Guardianvoorpremière op dinsdag 20 juni om 21:00!
De nieuwe Wes Anderson (The Grand Budapest Hotel, Moonrise Kingdom), Asteroid City, speelt zich af rond 1955 in een fictief woestijnstadje. (Wederom) met sterrencast bestaande uit onder anderen Scarlett Johanssen, Margot Robbie, Tilda Swinton en Tom Hanks.
Het programma van een conventie voor jonge Stargazers en Space Cadets, waar leerlingen en hun ouders vanuit het hele land bij elkaar komen voor onderlinge kameraadschap en wetenschappelijke competitie, wordt spectaculair verstoord door wereldschokkende gebeurtenissen.
Bekijk op IMDB
Nu & Binnenkort
Uitnacht 2026: Guilty dansfilmpleasures
Gratis | In-/uitloopGuilty dansfilmpleasures van de programmeurs van Focus, met veel dansflmscènes, anekdotes en misschien een kleine demo hier en daar. -
Movies that Matter: Artificial Justice
Film + nagesprekEen gerespecteerde rechter krijgt in deze urgente Spaanse thriller te maken met rechtspraak door kunstmatige intelligentie. -
Central do Brasil
Klassieker + inleidingOntroerende roadmovie over een lerares die brieven schrijft voor analfabeten op het station van Rio de Janeiro en samen met een jongetje op zoek gaat naar zijn vader.