UITNACHT23: Theatrale performance Tara en Imke
UITNACHT23: Theatrale performance Tara en Imke
Focus staat in de avond van vrijdag 27 januari 2023 weer geheel in het teken van de Uitnacht Arnhem! Met een grotendeels gratis (of spotgoedkoop) programma verspreid over het hele pand, vol poëzie, theater- en dansperformances, muziek, spoken word en natuurlijk film, heel veel film. Bekijk het hele programma hier
Imke Cornelissen en Tara-joëlle Fonk hebben los van elkaar verschillende theaterprojecten uitgevoerd. Speciaal voor de Uitnacht gaan zij de samenwerking met elkaar aan. Met een beeldende, humoristische, tekstuele performance nemen ze het publiek mee in hun zoektocht naar hun betekenis van film.
Imke Cornelissen is 24 jaar en geboren en getogen in Arnhem. Ze is docerend theatermaker, afgestudeerd in 2022 aan de opleiding HKU Theater in Education. Tara-joëlle Fonk, 25 jaar en woonachtig in Arnhem, is laatstejaars student aan de opleiding NHLStenden Theater in Education in Leeuwarden.
Café | 21:00 + 23:00 uur | vrije in- en uitloop | 10 min
N u & Binnenkort
-
The Menu
Een verrukkelijke, messcherpe kritiek op smakeloze luxe-gastronomie, met o.a. Ralph Fiennes en Anya Taylor-Joy. -
Film als filosofie 3: Film en verbeelding
CursusVerbeelding in film maakt het abstracte invoelbaar, het ontoegankelijke toegankelijk. Op welke wijze doet film dat? En ook: hoe spreekt film de verbeelding van de toeschouwer aan? -
Wiplala (6+)
Vrolijke avonturenfilm voor de hele familie, gebaseerd op het gelijknamige boek van Annie M.G. Schmidt. Met o.a. Geza Weisz.